Päikesepargid

Maaraamil ja katustel. Võimsuse vahemikud 3kW – 50kW. Paigaldus kõikidele erinevatele katusetüüpidele

Asukoht

Paigaldame päikesepaneele kõikides Eesti piirkondades. Valdavalt Pärnumaa, Tartumaa, Jõgevamaa

Kogemus

Ainuke Eesti ettevõte. kus kõik töötajad omavad fotoelektriliste (päikesepaneelide) süsteemide paigaldaja diplomit

Projekteerime ja paigaldame päikeseparke vastavalt kliendi vajadusele. Paigaldame päikesesepaneele kõikidele erinevatele katusetüüpidele ja maaraamile. Päikesepargi projekt sisaldab päikesepaneele, inverterit, kinnitusvahendeid, konstruktsioone, kaableid, kaughalduseks/jälgimiseks tarkvara ja paigaldust.

  • Esmane konsultatsioon on TASUTA. Kuna iga kodu on eriline, siis tuleb ka igale projektile läheneda individuaalselt. Selgitame välja Teie elektritarbimise vajaduse ning vastavalt sellele planeerime Teie päikesepargi suuruse.
  • Lahendus koos hinnapakkumisega. Pakume välja lahenduse, mis sobib kõige paremini Teie tarbimisvajadustega, oleks majanduslikult kasulik ja näeks esteetiline välja. Vajadusel aitame ka suhtlusel kohaliku omavalitsusega ja erinevate toetuste taotlemisel.
  • Paigaldamine. Seadmete paigaldusega alustame esimesel võimalusel pärast hinnapakkumise kinnitamist. Kasutame ainult tuntud tootjate päikesepaneele, et tagada garantii ja ka tehniline tugi. Kinntusvahenditest kasutame põhjamaade jaoks toodetud tarvikuid, mis on meie kliimale vastupidavad. Kasutame spetsiaalselt päikesepaneelide jaoks mõeldud kaableid, mis tagavad päikesepaneelide tootluse aastateks.
  • Sisselülitamine. Pärast päikesepargi paigaldust saavad kliendid hakata jälgima oma päikesepargi tootlikkust. Selleks on olemas nii veebikeskkond kui ka erinevad mobiilirakendused.
  • Tehniline tugi ja hooldus. Pakume edaspidiseks tehnilist tuge ja süsteemi hooldust ning kontrolli.

Teenused

Pakume päikeseenergia kasutusele võtmiseks kompleksteenust. Projekteerime ja paigaldame nii on-grid süsteeme, kui ka off-grid süsteeme. Teenus koosneb järgmistest osadest: Esmane konsultatsioon. TASUTA. Kuna iga kodu on eriline, siis tuleb ka…

Tooted

Päiksesepaneelidest kasutame Sunlink ja Q Cell’s päikesepaneele, mis on mitmel aastal võitnud Euroopa parima päiksepaneelide auhinna. Q Cells on arendanud oma tehnoloogiat maksimaalsele tasemele, et ära kasutada kõik, mis päikese…

Kontakt

Soovid lisainfot või hinnapäringut saata, võta meiega julgesti ühendust all olevatel kontaktidel. Sunlight Energy OÜSoo tn 29, PärnuTelefon: +3725119788E-post: info@sunlightenergy.ee Privaatsuspoliitika